| Dorina1994 a întrebat:

Cind esti gravida te doare burta? sau durerele sunt asemenatoare cind ai ciclu?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu am fost gravida si pot sa ti spun ca dureri de burta nu am avut, in schimb cand trebuie sa mi vina ciclu si in prima zi am dureri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpo..eu nu stiu prea multe dar..eu acum is pe stop si imi vine sa sar pe pereti de durerebig grin nu cred ca daca te doare burta esti gravida ..trebuie sa ai alte simtome ex:sa vomiti.dar mai bine consulta un doctor ..si iti va da sfaturi bune.

| Dorina1994 explică:

Nu am greturi, dar simt c nu e ceva in regula

| Dorina1994 explică:

Dar a trecut o luna de cind am facut sex-ul neprotejat, posibil abia acu sa simt dureerea in burta?
la a cita saptamana apar simptomele?
la a cita luna burta creste?

| Nifra a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si o sa scapi de dubiiwinking Cand esti gravida ai dureri asemanatoare ciclului, burta va incepe sa te doara abia in ultimele luni. Succes :*

| ShadowOfDeath a răspuns:

Mi se pare ca ai dreptate.Atunci cand sti ca esti gravida te doare burta sau simti ceva. Discuta asta cu parintii tai pentru ca eu nu sunt sigur. FUNDITA?

| stephanytha a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi stare ca tine.....si eu am facut aceeasi prostie