| taba a întrebat:

Cine a dat de permis anul acesta? imi povesteste si mie cum a fost as vrea sa ma inscriu in septembrie si eu care este cartea cu legislatia ceam m-ai potrivita ...cum este cine imi poate povestii si mie. ador sa conduc mersi anticipat (funditzsSaA: xX)
a doua problema ar fi ce set de analize sau acte trebuie facute?
si cum ar fi cu o instructoritza a facut cineva cu o femee sc de sof?

1 răspuns:
| Anailyn a răspuns:

Buna. Si eu am luat permisul iarna aceasta insa a fost destul de greu, mi-e mi-a picat un chestionar mediu(cu intrebari grele si usorare) dar acum depinde de norocul fiecare. Eu am av instructor barbat insa nu te lua dupa asta, daca stie sa te invete sa conduci bine, nu are asta importanta. Insa nu te lasa ca daca citesti odata legislatie o sti, eu am facut toate testele din carte, de pe net si cateva la sala, deci m-am pregatit si l-am luat cu punctajul maxim.
Da, analizele si toate formalitatile trebuie facute la spital (psihologic, orl, etc)
Deci iti urez multa bafta si sa il iei permisul
pss:lasa emotiile acasa. va fi mult mai bine