| taba a întrebat:

Cine a dat de permis anul acesta? imi povesteste si mie cum a fost as vrea sa ma inscriu in septembrie si eu care este cartea cu legislatia ceam m-ai potrivita ...cum este cine imi poate povestii si mie. ador sa conduc mersi anticipat (funditzsSaA: xX)
a doua problema ar fi ce set de analize sau acte trebuie facute?
si cum ar fi cu o instructoritza?

3 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Cea mai potrivita carte este, Cartea Vraja Mortii, set de analize? Sa ti scrii numele cu sange pe perete si cum ar fi cu o instructorita? e frumos dar nu prea!

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimaa909 a răspuns:

Dc ai pus intrebare la categoria asta? O_O