| MariusUCV a întrebat:

a incercat cineva sau stie careva cate ceva depre Vimax? (pastile pentru marire penis). Au efect? sau e vrajeala? Si inca ceva..., efecte secundare nedorite, posibil sa apara? Astept cele mai bune raspunsuri. Multumesc!

4 răspunsuri:
| RANGE a răspuns:

Eu nu am incercat ca nu imi trebuie dar am auzit ca dai banii de pomana pe ele

| ankis a răspuns:

Efecte secundare pot aparea...de exemplu daca ai probleme cu inima sau ai anumite alergii la diverse substante.mai mult luate pe termen lung stiu ca afecteaza potenta.vezi ca sunt cateva site-uri de specialitate.documenteaza-te de acolo cel mai bine sau intreaba un medic/farmacist.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| maxmed4102 a răspuns:

Eu le-am folosit, au fost bune. Dupa 1-2 luni s-au vazut rezultate concrete. Le-am luat de pe vimax-pills.ro, mi-au dat si bonus un alt produs.