| melissa99 a întrebat:

Cine ar trebui sa faca primul pas ( intrebare pentru baieti) fetele sau voi baieti

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

In relatia actuala, eu am facut primul paslaughing desi mi a fost al naibii de greu sa i spun, dar am reusit, iar acum suntem impreuna de 8 luni si ne iubim enorm.

| heiii a răspuns:

Mhm.din pacate societatea. oamenii in general nu s au obisnuit ca femeile si barbatii sunt egali.cand o fata ii spune ca il place, de obicei acesta ori isi bate joc, ori spune tuturor ca sa isi bata joc impreuna. rar o refuza frumos sau accepta.bineinteles ca ar fi foarte bine caa fata sa se elibereze, sa isi marturiseasca sentimentele fara sa se intample ceva rau. dar deocamdata, parerea mea, nu se prea poate.

| SentimentalConsil a răspuns:

Daca te referi la sex sa stii ca fata trebuie sa fie pregatita atat psihic cat si fizic pentru o relatie sexuala, ceea ce nu este si cazul tau, poti sa te superi dar asta este purul adevar, la cei 15 ani si 3 luni pe care ai ai nu esti destul de pregatita pentru asa ceva

| melissa99 explică (pentru SentimentalConsil):

Te referi la mine? laughing daca da de unde stii ca am 15 ani

| SentimentalConsil a răspuns (pentru melissa99):

secret, mi-a soptit o pasaricawinking

| Generation22 a răspuns:

Baieti, dar mai sunt cazuri in care ei sunt rusinosi si trebuie sa faca fetele dar in mod general baietii

| angelBlack00 a răspuns:

Baietii. dar unii baieti sunt mai timizi si atunci fetele trebuie sa faca primul pas

| PeterMan a răspuns:

Pai baietii spun ca fetele ar trebui sa faca primul pas, iar fetele spun ca baietii.

| qAnna a răspuns:

Hmmthinking e indiferent, depinde cine are mai mult curaj si tupeu love struck
De obicei baietii thinking dar fetele au devenit muult mai curajoase love struck
Daca il placi si nu stii daca si el te place, sau daca stii ca te place, fa tu primul pas. cu siguranta nu o sa se intample ceva rau :* `.