| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele asteapta mereu ca sa faca baieti primul pas.

9 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,pentru ca se iau dupa acea regula stupida, pentru ca sunt orgolioase sau pentru ca le e rusine.
Oricum nu toate fetele sunt asa(si eu sunt fata si nu sunt asa si mai stiu fete)
Numai bine.

| slowswag a răspuns:

Pentru ca sunt mai timide

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Pentru ca fetele spun ca baietii sunt mai curajosibatting eyelashes

| Un1kuL a răspuns:

Pentru ca sunt prea orgolioase, unele nu toate.

| normally a răspuns:

Pentru ca fetele considera ca baietii ar trebui sa fie mai curajosi, mai isteti, sa faca primul pas.E aiurea ca o fata sa faca primul pas, daca baiatulnici nuo place? Se va simti oribil.Acuma na, nu intotdeauna e asa, dar in general e! happy

| andreeadeeadeea a răspuns:

Poate pentru ca le este frica de un refuz...si le este rusine sa intrebe...

| Loooo a răspuns:

Pentru ca daca ar fi respinse pe langa ca ar fi facute de ras, ele sufera, baieti, majoritatea sunt indiferenti.

| BiuuAfk a răspuns:

Pentru ca sumtem timide! nu toate dar majoritatea (eu ma regasesc in cateogira asta ) big grin