| Andrei258 a întrebat:

Cine are experienţă să mă ajute şi pe mine cu un sfat cum aş putea să îm satisfac prietena mai bine în cadrul preludiului?

Răspuns Câştigător
| NickName10 a răspuns:

CAsatorindu-te cu ea...
Respectandu-i demnitatea si onoarea...

| Lovetolove a răspuns (pentru NickName10):

Tu ai ceva cu casatoria. Cred ca astepti momentul ala de cand te-ai nascut. Poate a fost chiar primul tau cuvant.

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Cuvinte dulci. atingeri pasionale, saru-to pasional, foloseste punctele ei de excitare maxima.Si ca final desii nu stiu dca esti genu dar daca o sa-i faci sex oral -o sa moara de fericire :-p. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin cuvinte.

Răspuns utilizator avertizat