| mihaipipimov a întrebat:

Care inseala primul, femeia sau barbatul?

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Barbatul clar adica voi aveti in sange cestia asta chiar daca aveti ce va doriti acasa tot simtit nevoia de a fi infidel va da o alta postura in fata la tovarasi si va face pe voi in acelasi timp sa va credeti mari barbati cand de fapt sunteti...

| AlexJman97 a răspuns (pentru supradozadenebunie5):

Tu si cel care a pus intrebarea si ti-a dat funda: prosti amandoi facuti gramada (pare rau ca spun asta)! Tu generalizezi crezand ca toti barbatii sunt asa...dar femeile cum sunt?

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Barbatul inseala primul

| wolder a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia, de cat de mult sentiment pune in relatie, depinde si daca a mai facut asta vreodata

| BonneLess a răspuns:

Primul inseala barbatul sau femeia. Depinde de fiecare persoana sunt destule femei care inseala nu doar barbatii.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Ambele, nu e o lege sa insele femeia sau barbatu intai, e doar un echilibru!

| Oana92 a răspuns:

Depinde cine e mai nesimtit!

| DDCC a răspuns:

Se zice că bărbatul fidel nu este cel care nu înșeală ci cel care se abține să facă asta. Să înșele nu e greu pentru niciunul, să se abțină poate fi.

| dracu14 a răspuns:

Cine are pimul ocazia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o regula.

| Demonull a răspuns:

Ce intrebare.stii care? ala care e mai destept.Iar toate aceste fantezii cu „daca iubesti bla bla nu inseli bla bla„serios? tu ca barbat ma casatorit de 10 ani (exemplu) iti apare o super tipa putin mai tinerica iti face ochi dulci iar tu acasa ai o„nasoala„ cu care nu prea iti mai merge ca la inceput ce faci nu inseli? ba iti zic eu ca da, pentru ca asa suntem construiti.iar femeia care se plictiseste de un „morcov„ normal ca incearca si la alt gradinar..echilibru este atunci cand nu se aflatongue

| stark47 a răspuns:

Nu cred ca un e vreun stidiu care sa arate cine inseala primul.parerea mea este ca noi, barbati.noi avem un apetit sexual mai diferit si mai mare decat cel ar femeilor, de aceea cum se iveste o ocazie, o luam.parerea mea, poate fi contrazisa sau gresita

| feraryyy78 a răspuns:

Ambii, deoarece o relatie este imprevizibila, nu este o regula ca barbatul sa insele, iar daca spuneti asta fetelor, va inselati amarnic.

| TheSmith a răspuns:

Daca ai caracter si iubesti femeia/barbatul, nu il/ o vei insela niciodata!

| SyndicateX a răspuns:

Nu exista o regula, eu cred ca daca te pui sa numeri cazurile in care insala femeia si cazurile in care insala barbatul o sa iti obti niste cifre foarte apropiate.

| gAZAh a răspuns:

Femeile.
Toate-s la fel!

| Ioana300 a răspuns:

Normal ar fi ca niciunul straight face

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

O femeie poate insela mai usor decat un barbat, ce are de facut e doar sa accepte avansurile facute.In schimb noi trebuie sa ne "sbatem" pentru a va cuceri.Cu toate astea, se pare ca e ceva in instinctul nostru ce ne face mai predispusi sa inselam.E vorba mai ales de orgoliu si mandrie.

| nhgvhyg a răspuns:

Care face primul pas laughing