| klaws007 a întrebat:

Cine este pasionat de sex virtual? eu inca nu am practicat aceasta metoda insa as fi curios dar vreau sa aud totusi si parerile voastre despre sex virtual. adica am practicat tot felul de metode pentru sex dar pe aceasta inca nu.
cine da cel mai bun raspuns, primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ArbeitMachtFrei, dar ai avut parte vreodata?

11 răspunsuri:
| MescaMascalina a răspuns:

Eu am facut-o si pe astabatting eyelashes E chiar interesant. Pot spune ca este o buna modalitate de a te simti bine cu persoana respectiva (in cazul meu, iubitul) si totodata de a-ti da frau liber imaginatiei. In momentul ala nu te retine chiar nimic, nu ai complexe, esti doar tu si fanteziile tale. Te lasi dus de val, spui tot ce iti trece prin cap si ce iti place iar la final te simti mai aproape de partener :* bafta!

| Dumnezău a răspuns:

Ia fa-mi o felatie virtuala ca de mult n-am mai avut parte de bucuria asta.Treci la aparat!

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: De ziliarde de ori, dear.winking

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Stiu, si eu imi ador fanteziile.Sunt mirobolante si izvorate jumatate din realitate, jumatate din bostanul vietii. devil

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Nu, dar as vrea.Nespus.Cunosti vreuna? smug

| zmeurica90 a răspuns:

Jelli are dreptate. Chiar e o mare prostie sex`ul virtualwinking Cea mai mare prostie... Si da, poti ajunge pe site-uri porno. Asa ca mai bine, nu incercawinking. Fa si tu cu cineva LIVE nu asaaa pe net e mai nasol laughing) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha rolling on the floor) sex virtual? Da, auzisem ceva de cybersex, dar... se poate asa ceva? Pot doi parteneri sa se penetreze prin web? Mie mi se pare o mare aberatie. In plus, este riscant deoarece daca o faci cu cine nu trebuie, risti sa te vezi fara acordul tau si fara sa iei la cunostinta pe site-uri porno sau alte porcarii.

Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ArbeitMachtFrei, ador fanteziile tale, sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ArbeitMachtFrei, sa inteleg ca tu chiar ai facut-o cu actrite?

| Ximill a răspuns:

Buna ziua, daca nu ati mai vizitat astfel de site-uri, atunci vreau sa va sfatuiesc buna porno https://www.bunaporno.com/. Acesta este unul dintre cele mai bune și mai populare site-uri video pentru adulți în acest moment. Doar aici ei postează cel mai bun conținut pentru toată lumea. Cu ajutorul filtrelor, poți selecta cu ușurință videoclipurile care îți vor plăcea cel mai probabil. Cred că asta este exact ceea ce ai nevoie. Noroc!