| Stellla21 a întrebat:

Buna :* pe 21 mai este ziua iubitului meu pe care il cheama Costelinio si as vrea cateva idei pentru cadou big grin funda :*

5 răspunsuri:
| Radu1015 a răspuns:

Un ceas si niste bani sa isi aleaga cadoul

| CartoonN a răspuns:

Un parfum bun,un ceas, un portofel, o pereche de casti smechere, o lampa de carte (vreau si eu una :d ) mai sunt cutii d-alea cu cate o sticla de vin si-s in forma de orice, cred ca-s faine.Nu stiu...ai de unde alege daca stai sa cauti si sa te gandesti.Sa creasca mare iubitul tau si sa-ti traiasca!

| d33a15 a răspuns:

O rama cu o poza cu voi 2. E simbolic dar romanticwinking

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

O sticla de vin un parfum bun
o camasa (daca poarta ) sau poti esi cu el in oras