| prizeFTW a întrebat:

Este urgent! Astazi am fost transferat la o noua scoala, vreau sa spun ca nu cunosc pe nimeni.Niste sfaturi va rooooog? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| skYiiZ a răspuns:

Pai. fi prietenos. incearca sa iti faci un grup de prieteni. poartate frumos. incearca sa pari interesant de tot ce spun ceilalti colegi ai tai etc. funda?

| prizeFTW explică (pentru skYiiZ):

La 14:00 eu aveam geografiaa laughing, am vazut comentariul tau de abia la ora postarii acestui comentariu. Dar asa a fost am incercat sa dau bine cu ei, ma bagam in seama cu ei si povesteam despre muzica dubstep smug Am numa dubsteperi in clasa

2 răspunsuri:
| skYiiZ a răspuns:

Imi pare bine ca te-am ajutat si..ca ti.ai rezolvat problema p.s mersi pentru funda :*