| Ambrus a întrebat:

Cine imi da un site de unde pot sa downloadez niste jocuri(pentru telefon) si sa le bag pe telefon prin cablu de date? Dau funda! scuze de categorie

3 răspunsuri:
| Basty_6325 a răspuns:

Intra pe www.mobile9.com, aici gasesti tot ce vrei tu pentru mobil, si le poti lua binenteles prin cablu de date, dar depinde si de telefon, la unele merg jocurile luate ptin cablu de date iar la unele nu.

| Oltean_Darius_1997 a răspuns:

Un program bun dar trebuie downloadat se numeste mobogenie si de acolo poti sa si iei jocur si sa si le bagi pe cablu