| EwTeddy a întrebat:

Cine imi poate da cateva sfaturi despre baieti?

9 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca ii arati unui baiat totul nu o sa fie interesat de tine. Baietilor nu le plac fetele care lovesc mai tare decat ei. Ei de obicei iubesc mai mult intr-o relatie. Lor le place sa li se aminteasca ca sunt iubiti. Le place cum miros fetele, chiar daca e doar de la sampon. Baietii urasc curvele, chiar daca fac sex cu ele. Daca un baiat place o fata, innebuneste cand fata zambeste. Baietilor nu le place cand o fata vorbeste despre fostul iubit. Cand un baiat te place, vrea sa fie singurul tip cu care vorbesti. Daca un baiat iti spune problemele lui, el doar are nevoie de cineva care sa il asculte, nu de un sfat. Baietii folosesc cuvinte ca si "bunaciune" sau "draguta" sa descrie o fata. Daca folosesc "frumoasa", atunci chiar plac fata respectiva. Daca un baiat spune ca e nebun dupa o fata, chiar este. Baietii sunt intimidati de fetele snoabe. Cand un baiat place o fata, cel mai probabil o tachineaza.

| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare in parte

| Danysan a răspuns:

1-Ne palc fetele rele adica Super rele nu smiorcaitele -aww ce rau sunt laughing
2-Daca stie fata vrajeal ne poate tine langa ea o viata.
3-Nu-i bate la cap fff foarte important -ca asta-i scoate din pepeni.

| Demonull a răspuns:

Barbatii sunt simplii, va complicati voi existenta.

Răspuns utilizator avertizat
| Fulbaster a răspuns:

Pai,ne plac provacarile si de aceea asteptam fetele sa faca primul pas.

| NickName01 a răspuns:

Cateva randuri din "manualul de baza"! happy

Sunt mai mult tentati sa insele cei care deja au primit de la "iubitele" lor dovada dezonorarii!

Dacă ele i-au dovedit că nu au coloană vertebrala şi s-au supus poftelor lor, ei au toate motivele din lume să caute altceva, mai demn, mai puternic! Un barbat are nevoie langa el de o femeie puternică, nu de o cârpă...

Moral ar fi să nu lase în urmă o victimă, dar pe un om care nu ţine cont de sufletul lui sau de Dumnezeu cine îl va împiedica să facă asta?

Din păcate, iniţierea "curviei" şi abandonarea "victimei"este de cele mai multe ori DIRECŢIA spre care se îndreaptă relaţiile în care nu s-a respectat moralitatea până la căsătorie…

Şi chiar dacă vă cunoaşteţi de 1 an de 3 sau 5 ani, respectarea demnităţii este la fel de necesară. Cunosc prea multe cazuri de tineri care au stat 5 ani, 7 ani împreună iar apoi s-au despărţit cu mare seninătate din partea unuia şi mare surpriză şi traumă din partea "celuilalt" (fata, în majoritatea cazurilor).

DE FAPT, după ceea ce am scrim mai sus, chiar "desfrânarea" duce la colapsul despărţirii, la pierderea "atuurilor", la stingerea aurei de demnitate, onoare, şi MOTIV SPECIAL de respect (necunoscut de cei care nu vor să recunoască că doar ONOAREA poate primi respect. Doar ea…)

| Stefi21 a răspuns (pentru NickName01):

A doua oara cand vad raspunsul asta? whats the problem?happy

| DracusorImpielitat a răspuns (pentru NickName01):

Ai cumva o misiune pe TPU, sa ne faci pe toti asexuati o.O? (fie ca suntem virgini sau nu).