| MileenaMk a întrebat:

Hey baieti! imi puteti da cateva sfaturi despre ce ii place unui baiat la o fata?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Frumusetea ei naturala.

Si zambetul.

4 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

1.Sa fie seriosa.2.Sa fie sexylaughing3.Sa fie frumoasa.4Sa fie curioasa.Sa-i placa sexul.laughing.

| MileenaMk explică (pentru PisicutzaCenusie):

AA am doar 15 ani femeielaughing))))

| iulyan_9096 a răspuns (pentru MileenaMk):

Ce daca ai doar 15 ani? sa zicem ca aia cu sexul nu merge dar celelalte?

| iulyan_9096 a răspuns:

E pe naiba''frumusete interioara'', zambetul merge, mie imi mai place sa fie si un pic mai directa trebuie sa fie si frumoasa, nu multi o sa stea cu o fata daca este urata si are ''frumusete interioara''.