| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a întrebat:

Cine imi poate zice niste povesti paranormalelaughing care vi sau intamplat pe pielea voastra? Funda cea mai buna poveste
P.S.Nu vreau siteuri ca stiu si eu(nu dau funda la siteuri)

Răspuns Câştigător
| chelie91ptm a răspuns:

Cautam in perini dupa ce mi-a zis preotul si in dreapta mea era usa de la intrare, si din senin un om in costum pe care nu i-am vazut fata era acolo.Nu mi-a vb si nu s-a miscat doar statea, era inalt, slabut si atunci am avut un sentiment foarte puternic ca daca ma misc se va misca si el spre mine.In momentul acela m-am gandit la prietenul meu cu care am fost la preot si atunci m-a si sunat.Mi s-a facut frica evident dar nu pot sa scap de privirea aia de atunci.Iar prietenul meu nu se astepta sa ii raspund asa repede la tel.Aceea e o garsoniera unde s-a intamplat,acolo imi dispare buletinul, tigarile, lucrurile ce le scot din geanta cand intru.Am stat o vreme acolo dar acum nu mai pot, am incercat dar noaptea imi suna mobila, si se aude ca o rasuflare in spatele meu.Am si eu o intrebare:sti pe cineva care ma poate scapa de astea? de simturile astea, si ce pot face sa nu mai simt nimic.mersi mult"

"da, oriunde ma duc am probleme, cineva mi-a spus ca foarte probabil ca entitatea sa plece dintr-o casa o data cu mine.Recent am stat la prietenul meu acolo a murit matusa lui,fata ei stand cu noi, tastatura a inceput sa se bage la loc sa iasa afara, trosneste mobila nu poti dormi decat intr-o singura camera.Mai nou de cand am adus o catelusa de pe drum acolo de fiecare data se uita fix cand ajunge de afara in casa intr-un colt al camerei 10 minute si nu se misca catelusa. Apoi merge si bea apa.Cand ma duc acum pe acolo cineva sta in spatele meu si imi sufla in ceafa.Cate o data cand stateam acolo si eu de atatia nervi cu zgomotul acela mai spuneam si eu sa plece la entitatea aia, cateva minute se oprea si era o liniste deplina, apoi iar incepea.Acum m-am mutat la mama si aici nu am avut probleme catva timp, dar si aici de vreo 2 saptamani nu mai dorm bine, nu pot sta intr-un loc, parca sant cu 50 de oameni in casa, iar cand apuc sa atipesc visez tot oameni morti si tampenii.M-am saturat de astea.Ce pot face sa se termine? Am fost si la preot si am vb si cu oameni care fac sedinte de spiritism.

3 răspunsuri:
| Nebun_Cris_1994 a răspuns:

Categoria gresitahee hee))))

| Nebun_Cris_1994 a răspuns:

Sau nu.scuze

| Zuzulik_Rosmyn_1997 a răspuns:

Http://ladesti.forumz.ro/f12-povesti
Va astept pe toti sa postati AICI povesti de viata! Forum nou!