| Dant3 a întrebat:

Salut la toti sunt un pasionat de lucrurile paranormale in special fantomele de le prietenii mei am aflat foarte multe povesti dar mie nu prea mi s-a intamplat nimic paranormal, voi ce poveste (mai paranormala) aveti?

Răspuns Câştigător
| MICHAel a răspuns:

Priveste maine seara la fenomene paranormale laughing mie nu mi s-a intamplat nimic,,, de fapt chiar mi s-a intamplat ceva dar sunt sigur ca are o explicatie logica deci,,
Eram aproape singur acasa (spun aproape pentru ca mai erau si bunici dar erau in casa alaturata) stand eu asa la calculator aud o voce dar nici acum nu sunt sigur ce a zis. zicea asaa : taaaaa pe mine ma cheama catalin si am presupus ca sunt parinti mei dar nu se intorsesera inca,, cred ca pur si simplu mi s-a parut,
nu stiu daca ma crede freeunu dintre voi dar in fine eu am spus ce aveam de zis

bft

4 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Mah copile nu exista paranormal. o sa ajungi la concluzia ca totul are o explicatie, iar la ceea ce nu gasesti explicatie inseamna ca acel ceva nu a fost cercetat indeajuns sau noi oamenii nu il putem percepe.

| PinguinuL a răspuns:

Pe crimetime.ro la sectiunea paranormal sunt lucruri foarte interesante si eu sunt pasionat de ele happy

| alexa_4005 a răspuns:

Cand eram mica, ma uitam intr o fantana.si deodata am vazut un om alb cu parul lung,m am speriat foarte tare si am fugit, am povestit alor mei, dar nimeni nu ma credea.eu cred si acum ca nu a fost imaginatia mea de copil, mi a ramas intiparita in minte imaginea aceea...a si foarte interesant Fenomene stranii

| Dant3 explică:

@ dragonfly eu cred in paranormal si @michael si matusei mele ia batut cineva in geam la 12 noapte si se vedea o umbra neagra dar a disparut si nu era nimeni jos (statea la etaju 2)