| PriliBlueBlood a întrebat:

Cine imi spune texte gen Ea: "De ce ma urmaresti?
El: Pentru ca esti frumoasa si cred ca sunt indragostit de tine.
Ea: Serios? Dar tu inca nu ai vazut-o pe prietena mea... Ea e mult mai frumoasa decat mine...Si e in spatele tau.
(Baiatul se uita in spate si nu vede pe nimeni)
El: Glumesti cu mine? Nu este nimeni in spatele meu...
Ea: Nu, dar daca intr-adevar ma iubeai, nu te uiteai in spate...
sau
El:Buna
Ea: Buna, trebuie sa iti spun ceva.
El: Spune!
Ea: ♥ te iubesc ♥
El: si eu te iubesc da eu am 16 ani,, tu 12 si sunt cu o fata de aceeasi ani ca mine!
... Ea: ( se deconecteaza )
baiatul a vazut in acea seara la stiri ca o fata si-a taiat venele si a scris pe perete `` Anii nu conteaza´´ ♥
Baiatul o iubea ♥, El s-a spanzurat dar inainte a scris pe perete ``Ea, avea dreptate anii nu conteaza``

Răspuns Câştigător
| CraziNess a răspuns:

Un baiat de 16 ani a facut o calatorie in strainatate.cand s-a intors acasa la aeroport il astepta mama lui cu lacrimi de bucurie in ochi.cand a ajuns si-a strans baiatul in brate cat de tare a putut deoarece i-a fost foarte dor de el.pentru asta, baiatul a spus:mama stiu ca ma iubesti mult dar daca ma starngi asa in brate in fata atator oameni ca pe un copil mic...ma faci de rusine! cu asta a ra...nit-o foarte tare pe mama lui care se gandea ca fiul ei nu se bucura ca o revede. dupa 6 ani fiul ei a plecat iar intr-o calatorie in strainatate si desi avea deja 21 de ani, mama lui a mers cu el la aeroport sa il conduca sa isi ia ramas bun de la el.dar de data aceasta nu si-a imbratisat fiul ci s-a intors cu spatele plangand foarte tare si i-a zis ramas bun fiule si ai grija de tine.cand baiatul s-a intors mama lui nu il mai astepta in gara cand a ajuns acasa a gasit un buchet de flori si langa flori o scrisoare de la mama lui, curios a deschis-o si a inceput so citeasca, iar dupa ce a terminat a cazut jos plangand si distrus, era cel mai urat si rau moment din viata lui.in scrisoare scria:fiule acum 6 ani cand te-ai intors acasa aveam lacrimi de bucurie in ochi si te-am strans cu drag in brate, dar cand tu citesti randurile astea eu voi fi deja in cimitir intr-un mormant pentru ca am murit de cancer cand ai plecat ultima data nu te-am starns in brate, ci ti-am intors spatele sa nu te fac de rusine dar am plans foarte tare pentru ca am stiut ca te voi vedea pentru ultima data.te iubesc foarte mult si voi veghea intotdeauna asupra ta! cu drag:mama ta.

Era odata o fata oarba si s-a izolat de toti si toate nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea. -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul. -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea...La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati. a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb. -"Nu ma pot casatori cu un orb". a spus fata si s-a intors sa plece. Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog"happy

4 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Neinteresant si plictisitor.

| zdrux a răspuns:

Mai lasa telenovelele şi messenger-ul că te prosteşte de tot!

| PriliBlueBlood explică:

Nu am cerut pareri despre intrebare am cerut raspuns

| Florina_6341 a răspuns:

O fată şi un tip circulau cu viteza de 100 km/h pe o motocicletă.
Fata: Mai încet, mi-e frică.
Tipul: Nu, este distractiv.
Fata: Nu nu este, te rog! E atât de înfricoşător.
Tipul: Atunci spune-mi că mă iubeşti.
... Fata: Te iubesc, încetineşte.
Tipul: Acum, îmbrăţişează-mă cât poţi tu de tare
* Ea l-a îmbrăţişat *
Tipul: Poţi să-mi scoţi casca şi pune-o pe tine, mă deranjează.
A doua zi, în ziar: "O motocicletă s-a izbit într-o clădire din cauză că a rămas fără frâne.
Două persoane au fost în accident, dar numai una a supravieţuit."
Adevărul era că la jumatatea dumului tipul si-a dat seama că motocicleta nu mai frânează,
dar el nu a vrut ca fata să ştie.
În schimb, i-a cerut o îmbrăţişare
şi să-i spună că îl iubeşte o ultima dată.
Apoi, el i-a cedat casca, astfel încât ea va trăi,
chiar dacă aceasta însemna că el va muri.