| DyannaDya a întrebat:

Ce povestioare scurte de dragoste stiti? Ca acelea care se pot posta pe wall pe facebook.Nu lungi si sa fie ceva in genu:
El:Buna
Ea: Buna, trebuie sa iti spun ceva.
El: Spune!
Ea: ♥ te iubesc ♥
El: si eu te iubesc da eu am 16 ani,, tu 12 si sunt cu o fata de aceeasi ani ca mine!
Ea: ( se deconecteaza )
baiatul a vazut in acea seara la stiri ca o fata si-a taiat venele si a scris pe perete `` Anii nu conteaza´´ ♥
Baiatul o iubea ♥, El s-a spanzurat dar inainte a scris pe perete ``Ea, avea dreptate anii nu conteaza´´
Daca anii in Iubire nu conteaza Posteaza-l pe Profilul tau!
Sa fie ceva in acest gen.Multumeesc si Fundaa!

1 răspuns:
| Fluturashhh a răspuns:

El:Buna♥
Ea: Buna!
El: Am auzit ca vrei sa imi vorbesti thinking
Ea: ♥ Da, asa e blushing
El: Te ascult happy!
Ea: Stii... de mult timp te plac, dinainte sa fii cu ea doar
ca...doar ca nu indrazneam sa iti spun deoarece intre mine si ea e o
mare diferenta. Ea e mult mai frumoasa si are ceva ce eu nu am.
El: Adica, ma iubesti?
Ea: Da sad!
El: Ce imi spui tu ma maguleste doar ca noi nu putem fii impreuna. Imi pare rau, Tu esti prea mica

Baiatul o placea, chiar foarte mult doar ca nu indraznea sa ii spuna,
ii era rusine de ceea ce vor spune prietenii lui despre ea.
Ea, foarte dezamagita de inaltimea ei si de felul in care arata a decis sa se sinucida

El a ramas surprins de decizia fetei si a regretat ce a facut si a
postat " Nu conteaza inaltimea, nu conteaza ochii, nu conteaza anii si
nu conteaza formele, deoarece unde iubirea isi face simtita prezenta
multe altele sunt mai importante"
Daca inaltimea, si anii in Iubire nu conteaza Posteaza acest mesaj pe Profilu tau ♥♥♥