| AmIraPrinceSs a întrebat:

Cine insala mai mult?laughing
Fetele sau baieti?hee hee

25 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Si fetele si baietiihee hee

| Zady a răspuns:

De ce doar doua fete au recunoscut? asta e fetele sunt mai infidele nu mai fiti asa orgolioase ca oricum stim adevarul.si apropo sunteti prinse doar ca partenerul de viata nu vrea as va spuna pentru a vedea cat de departe ajungeti.ma refer la un partener cu care sa fi fost ceva vreme as aiba tp sa te cunoasca

| shtephie a răspuns:

Normal ca baietii inseala mai multlaughing

| Denisa a răspuns:

Fetele! Oricat noi fetele am zice ca baietii insala mai mult, nu e adevarat. Fetele insala de mai multe ori, doar ca suntem destepte si nu suntem prinse.

| zizibela a răspuns:

Eu zic ca baietiiihappyhappyhappy baietii insala si cu gandul si apoi trec la actiune! multi baieti auzii : auu ce buna e asta, ce i-as face...si alte scarbosenii, dar la fete... se aude dar nu chiar asa deshappy

| KeepCalm a răspuns:

Fetele ii provoacahee hee
Daca ele`s t**** ei de ce sa nu calce stramb?

| Bianca_2742 a răspuns:

Din punctul meu de vedere baietiihee hee

| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu cred ca baietii insela mai mult :p
Am intalnit multi baieti care se laudau ca au mai multe gagici deodata.Nu mi se pare normal. dar fiecare cu gandirea lui

| cccristi a răspuns:

Pai se ne gandin logic, pai baietii inseala cu fete si fetele cu baietii, deci?

| ioooooooooo a răspuns:

Mda da fetele frumusetea intruchipata, bunaciunea milostenia blablabla baieti niste monstri cu ochiii verzi care fac numai rau, bai faceti un site anti femei ios primul care ma bag ca aste ne aduc mortea cu aproximativ 9 ani mai repede ios primul care se inscriewinking

| LoveBlind a răspuns:

Baietii happy

| girl95 a răspuns:

Baietiilaughing

| Cris_8138 a răspuns:

E evident ca toti insala mai devreme sau mai tirziu. Dar fetele inseala atit cit si baetii...

| pauladrian a răspuns:

Ai deschis un razboi de orgolii p-aici, eu zica ca both.

| Mihai_2777 a răspuns:

Fetele clar cand se plictisesc ele...

| roxy_9087 a răspuns:

Si fetele si baietii laughing

| georginika a răspuns:

Baietii inseala din fire laughing)

| Sua a răspuns:

Fetele

| Daliana_8116 a răspuns:

Nu este baiat care sa nu insele, dar nu exista nici fata care sa nu i`o intoarcahappy! deci. ambii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelewinking, desi is fata. trebuie sa recunoastemhappy Si nu e valabil pentru mine, dar din ceea ce vad in jur asta rezulta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul meu fetele mai mult ca noi baetii.nu sunt copil dar asta mi s-a intamplat de 2 ori si la a3a ii rup gatu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fetele si baietii, la fel de mult.
Doar motivele difera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti 100000000 in 100000000

| daniela_4753 a răspuns:

Si fetele si baietiistraight face

| Armag3ddon a răspuns:

Si fetele si baietii...