| Iryna16 a întrebat:

O intrebare mai stupida
de ce fetele trebuie doar sa sufere si sa satisfaca baieti iar ei se simt bine mersi si sunt niste egoisti pe deasupra te mai si insala

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se intampla in realitate asa. Numai fetele imature se indragostesc de barbati care le folosesc si le fac sa sufere. In mod normal, daca o relatie nu merge, amandoi partenerii sufera in mod egal.

| Zenithf a răspuns:

Pentru ca la baietii buni nu te uiti si iti plac numai aia rai si tupeisti.

| mona a răspuns:

Pentru ca fetele sunt mai sufletiste si sfarsesc prin a suferi si de multe ori din cauza unui baiat care nu merita

| DNSK a răspuns:

Nu toti barbatii/ baietii sunt la fel. Exista poame, dar si fructe bune, in orice gradina

| cryssu2008 a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel, dar din pacate nici toate fetele nu sunt la fel. Fetele sunt mult prea egoiste, si le impun baietilor prea multe, sunt mult prea geloase din prostie... iar atunci baietii isi cauta putina alinarewinking

| neutrino a răspuns:

Asa sunt baietii, sunt la fel ca si fetele. Nici mai buni, dar nici mai putin buni.

| h3r a răspuns:

Suferă, dar nu toate își satisfac partenerul doar pentru a-l ține lângă ele!
Unele sunt foarte naive, imature, însă celelalte adoră să se ofere pe tavă, în favoarea lor - ajung să primească ce merită, chiar dacă tot ele sunt mult mai căutate, prețuite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa a fost creeată femeia să fie cu partea sentimentală şi bărbatul cu partea fizică adică să nu-i prea pese ci doar să se simtă bine folosindu-se de femei.

| e1xtz a răspuns:

Niste nenorociti mai.da sa stii ca mai sunt si baieti care plang cu lacrimi dupa foste iubite. poate te consoleaza cu cevahappy

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Pentru ca din pacate, fetele se lasa prostite de 2-3 vorbe dulci si nu isi pastreaza demnitatea.

| Earthroot a răspuns:

Fiecare isi alege in viata.

| SupradozaDeViise a răspuns:

Pentru ca suntem noi asa fraiere.Trebuie sa punem la suflet tot ce zic baietii.Noi suntem fraiere pentru ca le dam apa la moara.Dar ce sa facem asa ne-am nascut. Funda? :3

| StefanVlad a răspuns:

Sa stii ca nu toti sunt la fel, sunt baiat, si cand sunt intr-o relatie pun suflet si acord atentie fetei, e pe primul loc ea. Acum sunt si badarani care tin fata doar sa ii una mana pe buci de fata cu prietenii si sa le arate ce tare e el happy. Voi suferiti fiindca sunteti naive, daca va spun ca ma trezesc in fiecare dimineata numai pentru tine, sau ca esti sufletul meu, esti coplesita!big grin