| anonim_4396 a întrebat:

Cine inseala prima\ul femeia sau barbatul? cum credeti

14 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Cine apuca primul! Nu e litera de lege.

| Alexakos a răspuns:

Nu e obligatoriu. care cum ii este firea. dar femeile sunt mai multe care inseala.
nu poti sa spui ca femeia inseala prima sau barbatul. dar pot spune ca in majoritatea cazurilor femeile inseala. si in majoritatea cazurilor barbatii inseala din cauza femeii.

| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Fiecare cu propriile abilitati, in unele relatii femeia daca barbatul este prost ( scuze de exprimare) si o inseala, iar daca femeia este una la locul ei, barbatul este cel care calca gresit.
Numai bine!
pa, pa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatul primul, femeia ultima... rolling on the floor rolling on the floor

| Numero1 a răspuns:

MihaiMefx29 are dreptate, depinde, sunt fete care nu mai simt ca barbatii lor le pot satisface si isi cauta fericirea in bratele altora, sunt fete care se simt neglijat si iarsai incearca sa-si gaseasca alinarea in alta parte.Sunt barbati nenoroctiti care sunt opsedati dupa orice fata si isi pierd mintile in vrajile acestora si mai sunt barbati care nu sunt multumiti de nevestele/iubitele lor si se relaxeaza cu altele.

Răspuns utilizator avertizat
| Mαdαliηα a răspuns:

Ambii, chiar daca se zice ca barbatii inseala mai mult, nici femeiele/fetele nu's mai departe. Dar sunt si fete sau baieti care nu inseala happy. Parerea mea...

| thefighter1 a răspuns:

Cine e mai destept, un om inalt sau un om mic de inaltime? cam asa e si intrebarea ta

| Alecsandra95 a răspuns:

Eu cred ca barbatul.
Femeia mereu se implica mai mult decat barbatul.

| DmxSDoG a răspuns:

Baiatu nu are motive numa daca il intarata o fata. ex: vine se baga cu el inseama, ii propune ceva, ii baga mana undeva.
femeia nu ai ce sa faci depinde de ea la fete cand li se face pofta de un palos de 20cm nu ezita. =]]

| DamnDude a răspuns:

Depinde cum suntem noi baietii sau voi detele happy

| marina7 a răspuns (pentru DamnDude):

Pai da dar totusi?

| claudia6 a răspuns:

Barbatul inseala primul deoarece vrea sa se simta "macho" laughing femeile inseala cand nu sunt iubite, pretuite etc tongue