| yodan a întrebat:

Cine stie ce inseamna cand curge un lichid alb din vaginul unei fete?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Google.Vagin.Lichid alb.Click!
Invata sau anatomie sau sa folosesti netul!

| Originalone a răspuns:

Ce oameni, aceleasi intrebari repetitive.
Orgasm ma gandesc sau secretie vaginala.
Cand se excita femeia de da si se schiuna de placere.

| Roxxxannna a răspuns:

Secretie vaginala... sau daca te masturbezi laughing. thinking

| yodan explică (pentru Roxxxannna):

Nu e vb de masturbare e doar un lichid alb care dupa cateva zile incepe a da senzatii de usturime si daca ajunge acel lichid si pe penis se formeaza niste cojite?

| LadyNaty a răspuns:

Vaai.Li se intampla tuturor fetelor! Nu numai tie! Si mie si altora.Inseamna ca esti normala. Daca nu iti venea era mai rau.Asa.daca iti vine e perfect normal.Nu inseamna ceva anume...Doar ca ai un organism perfect sanatos.ce da afara chestia aia cum ii spui tu "lichid alb".Si are aspectul mai gelatinos. Oricum e in regula, nu ai nimic. Sper ca te'am putut ajutaa.Te pup!