| DoodleEver2 a întrebat:

Cine stie un program ( sau mai multe ca nu strica) in care sa pot pune mai multe imagini intr-una singura ( gen doua poze diferite in aceeasi poza... intelegeti voi ), sa pot pune si efecte si scris si daca tot am pomenit de asta ceva texte de prietenie ( vreau sa editez niste poze cu verisoara mea ) mersi mult de tot funda la cele mai bune si voturi la restul ( va anunt ca nu dau funda la cine cere ) app... scuze categoria

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Photoscape.este cel mai bun... sper ca te-am ajutat:*

| ????? a răspuns:

Buna,eu iti voi da si linkul de unde poti downloada programul PhotoScape click aici http://download.cnet.com/......03122.html sper sa iti fie de folos, bafta!

| MamaOmida69 a răspuns:

MagicphotoEditor
PhotoScape
PhotoShine
PhotoShop

Primul program e exact pentru prima ta cerinta iar pentru scris poti icnerca al doilea program.
Toate le iei free de pe net tongue

| nashu40 a răspuns:

Stiu mai multe,pentru ca sunt o groaza : cele mai bune sunt AdobePhotoShop,PhotoStudio, Ghimp, Picassa sau PhotoScape.
ai de ales!
Bafta!