| Lailaramses a întrebat:

Este adevărat că fetele suferă în primele zile de la despărțire în timp ce băieții suferă după o luna?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele isi exprima suferinta iar barbati o neg,logic ca fetele trec mai repede peste, dar daca iubesti cu adevarat nu treci niciodata peste relatia asta, nu uita ca fetele sunt obisnuite sa sufere sa traiasca drame emotionale, e mult mai diferita situatia, barbati neg tot ce inseamna sentimente ca sunt slabiciuni

| Lailaramses explică (pentru RAY):

Da,dar nu poți să rămâi mereu gândindu-te la fosta relație și să nu treci peste, Idk, complicat

| Violleta2022 a răspuns:

Prostii! Atat baietii cat si fetele sufera la o despartire in aceeasi masura!
Singura diferenta este ca, sufera cel care este parasit, nu cel care paraseste!

| PersonajFictiv a răspuns:

laughing Cauza si efect, doar ca efectul apare cu intarziere de o luna.
Adica mna, trebuie sa treaca o luna sa isi de-a seama baiatul ca " Ah, lipsteste ceva thinking dar ce? ah, fosta! omg omg omg omg omg omg! ce ma faaaaac?! "
E falsa afirmatia ca "sufera dupa o luna".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare sufera in felul lui. Nu te mai increde asa in orice!

| christall a răspuns:

Nu cred asta. Fiecare sufera diferit, de la individ la individ.

| Lailaramses explică (pentru christall):

Da..Am auzit asta la niște amici azi și voiam să mă conving

| mihaicelsfant a răspuns:

Eu am suferit din prima zi. inca ma gandesc la ea, totusi a trecut 2 ani. nu se poate sa scoti asa ceva din minte

| JustAskingBruh a răspuns:

Da, pe noi nu ne intereseaza in general ziua in care ne am despartit de fapt ne simtim liberi, sa inceapa noptiile betiile cu baietii go go go, dar dupa o luna cum zici tu daca ne bagam pe altele si is mai urate decat tine sau ceva atunci incepe sa ne para rau.