| adré_6721 a întrebat:

Cine sunt mai destepte blondele sau brunetele?

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

-.- Inteligenta nu depinde de culoarea parului dar de cultura generala pe care o au intr-un loc din craniu numit creier -.-.Mi se pare ceva extrem de idiot sa judeci inteligenta unei persoane dupa culoarea parului.

17 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Roșcatele!

| lolly a răspuns:

Brunetelebig grin

| glamour a răspuns:

Satenelelaughing)
Interesanta intrebare. IQ nu tine de culoarea parului din cap sau de pe alta parte a corpuluilaughing

| foxi a răspuns:

Depinde de ora de trezire!

| sofia_8041 a răspuns:

Sincer nu vreau sa catoleghez pe nimeni dar pana acum toate blondele pe acre le-am cunscut eu erau cam prostute ( in sunsul de naive) si nu proaste.

| Mihaela_5801 a răspuns:

Cele care invata citesc cunosc lumea! uneroti o blonda poate sa fie atit de rpoasta de mama focului, iar uneori o blonda poate fi tare dar tare desteapta, nu conteaza culoarea parului!

| quest_6999 a răspuns:

Ambele!
Nu conteaza daca e blonda sau bruneta, daca are ceva in cap e destepta

| Dragooos223 a răspuns:

Brunetele

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Toate draga mea.da pe roscate de ce le.ai scos din schema?

| FreakzoO a răspuns:

Brunetele!

| Ropidox a răspuns:

Nu este o regula depinde de ce ai in cap nu pe cap!

| crizerawr a răspuns:

Căruntele

| csdeaglecs a răspuns:

Pai prin lume circula zvonu ca cica blondele is mai proaste/neindemanatice. iar brunetele sunt mai desteptewinking
nu cred.fiecare e destept in felu lui fie ca e blond,brunet, roscat, caruntlaughing etc.

| DarkBlood32 a răspuns:

Turcoazele. smug

| diamondsx a răspuns:

Depinde de ce ai in cap.nu ce culoarea pe care o ai in caplaughing doar daca nu ai creierul asfixiatlaughing

| adré_6721 explică:

Brunet deschis

| DDddodklo a răspuns:

Nustiu da imi place cum ai scris,, cine sunt". Am si eu o intrebare tu esti blonda sau bruneta?