| BiaSiAtat a întrebat:

Ce fete vi se par mai destepte brunetele sau blondele?

9 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna,
Brunetele
batting eyelashes

Eu sunt brunetabig grin

| Romancutza a răspuns:

Toate. daca inveti esti inteligent.

| Doddel a răspuns:

Nu conteaza absolut deloc culoarea parului.
Daca cea mai desteapta fata de pe pamant e blonda, se vopseste, si este bruneta, este la fel de inteligenta.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ce mai intrebarelaughing
Oricine este destept, doar daca invata si este interesat de aceasta!
Vai, se spune ca blondele sunt proaste nu stiu ce! Sunt doar zvonuri inventate, asa cum se zice ce blondele sunt proaste se putea spune de brunete si satene... Avem blonde in clasa care sunt foarte destepte!
Ce mai intrebare, hai lasa-ma ca e stupida!

| Anutza2610 a răspuns:

Brunetele winking

| UniQue_1752 a răspuns:

Ce intrebare penibila... straight face
Ai impresia ca ceea ce afecteaza IQ`ul unei fete e culoarea firului de par?straight face

| madieee a răspuns:

Sa stii ca nu conteaza culoarea parului...desteapta sa fiilaughing

| Paine2222 a răspuns:

Sau

| euMILAN a răspuns:

Brunetele pe 1000 de parti love struck