| MarianDeluise a întrebat:

Cititzi TOT!

Ma inteleg fooarte bine cu o fata, vorbim despre tot laughing).
i-am zis ca-mi place de ea acum 1 luna, dar a inceput sa rada cand i-am zis si zicea ca nu vrea.
Dar cand aude ca stau pe langa nu stiu ce fata, sau ca vorbesc cu fostele. imediat imi zice " Am auzit ca de la un timp stai numai cu X si Y. asa e? "
laughing))
Apoi eu zic " Nu "
Apoi ea zice " a, pai oricum nu ma intereseaza, dar ti-am spus ca sa vezi ca stiu "
laughing) a?
Ce sa inteleg din asta? Ca are ceva sentimente pentru mine?
Sambata, e un balci aici la noi. am intrebat-o cu cine merge si zicea ca nu stie cu cine... apoi nu stiu cum a venit vorba de 1 prieten de-al ei (prieten si doar atat, nu iubit ), zicea ca la balci o sa-i faca o surpriza ( el o sa faca surpriza ). Apoi eu am zis " daca se atinge ala de tine il rup " Apoi ea zice " dar ce ai cu el? laughing " Apoi eu "N.am nimic cu el, dar nu suport pe nimeni langa tine ( ca baiat ma refer), nici nu-l cunosc pe baiat. " A da si i-am mai zis ca la balci doar cu mine o sa stea, ca daca mai vad pe cineva langa ea, o zbor laughing si apoi nu mai mi-a raspuns la mesaj. laughing
Conversatia s-a intamplat acum 2 ore laughing si sunt cand cumfuz.
S-o mai astept sau nu?

P.S : Scuzati-mi exprimarea si greselile de orografie (daca e cazu )
O seara placuta big grin

Răspuns Câştigător
| Black_Tavi_1993 a răspuns:

Este clar ca buna ziua ca te place ma big grin se joaca cu tine vrea sa te faca gelos happy. Daca chiar era un "prieten" real macar ii zicea numele happy. E genul de fata care se lasa greu.Tu continua tot asa. A si PS: incearca sa nu pari prea disperat. Incearca sa ii dai spatiu cateva zile si sa vezi ca o sa te caute singura. Baftawinking

| MarianDeluise explică (pentru Black_Tavi_1993):

Frate daca stii cata dreptate ai laughing
m-am suparat pe ea acum 3 zile, si pana ieri n-am discutat niciun cuvant cu ea, apoi m-a sunat, nu i-am raspuns, mi-a dat vreo 2 mesaje laughing, la fel. Apoi mi-a dat mesajele alea cadou (desi eu aveam nelimitat ) laughing si apoi ne-am impacat big grin

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O poti astepta, dar in zadar.

| Mussette a răspuns:

Te place, dar vrea sa te faca s-o iubesti mai mult. Daca ai timp sa stai dupa ea, mai asteapta. happy

| EaEmma a răspuns:

Te place, asta este clar...asteapta poate iti da un semn

| NoRegretsxx a răspuns:

Ce ai de pierdut decat timp?

| alexandrafocus a răspuns:

Stii unele fete sunt mai greu de " cucerit ", eu cred ca te place dar vrea sa se lase mai greu! P.S vorbeste mai frumos cu ea ca sa aiba mai multe motive sa te placa!