| anonim_4396 a întrebat:

Ciudaat -.-.imi place de un baiat pe care il cunosc dupa net(adica e prieten cu cel mai bun prieten al meu, dar sta in bucuresti eu in pitesti)laughinglaughing... e ciudat stiu. Voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Daca il iubesti gg continua si daca si el te iubeste. dragoste invinge orice si distanta si ori

| BlackAngelOfFire a răspuns (pentru BlackAngelOfFire):

Ori ce * nu stiu dc nu se mai scris. si daca v-ati si vazut si e serios cu atat mai mult! Dragostea e Dragoste bucurate de ea.

| anonimussssssss a răspuns:

In ce cartier stai? si eu sunt tot din pitesti

| anonimussssssss a răspuns:

Eu stau in trivale.cati ani ai?

| Roxana2312 a răspuns:

Eh si ce j eu am fost indragostita asa j verisoara mea este cu un grec j se iubesc foarte mult nau probleme asa ca stai linistita e cv normal orkui i s-a intamplat cred...big grinlaughing

| Diiddiii a răspuns:

Nu-i nimic ciudat in asta! E chiar frumos ca va iubiti la distanta! Dupa parerea mea ar fi frumos daca simtiti ceva unul pentru. altul sa continuati big grin

| MarijuanaCannabis a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca ne-am vazut fata in fatalaughing dar doar de 2 ori