| 4everyou a întrebat:

Imi place o fata si ei de mine, eu stau cam la 60 km de ea si ne vedem in vacante sad intr-o seara ea mi-a spus ca un baiat i-a zis ca simte ceva pentru ea iar ea mi-a spus eu am... eu il cunosc e prieten bun cu mine dar cateodata ma enerveaza

Ea a zis ca nu ii place de el decat de mine dar eu nu stiu daca e adevarat sad ea sta mereu pe langa el si zambesc sad

a zis ca nu il place a zis ca ma place doar pe mine
eu cred ca zice asta doar ca eu sa nu ma supar crying

Voi ce ziceti

funda

Răspuns Câştigător
| AtomiculX a răspuns:

Atunci parerea mea este sa va vedeti fiecare de treburile voastre acolo unde locuiti si in cazul in care va mai intalniti nu e exclus sa va petreceti timpul impreuna. Dar la varsta voastra nu trebuie sa va cautati relatii la distanta ca nu tin. Cauta-ti o fata de la tine din oras si o sa fie cu mult mai bine... cu cea poti sa tii legatura pe net sau in vacante... Bafta

3 răspunsuri:
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Zic sa nu iei decizii pripite. Mi se pare ca ea sta cu el si " zambesc ", etc, doar ca el sa nu se simta rau, ca, na, cand un baiat iti spune ca simte ceva pentru tine, nu il poti refuza pur si simplu fara sa simti vinovatie... deci cred ca esti in siguranta si grijile tale sunt fondate pe nimic. Incearca sa te porti normal, altfel ea va zice ca esti gelos ( poate doar umpiiiiicuuuut ). Deci succes, si sper sa iasa cum vrei tu :*

| AtomiculX a răspuns:

In primul rand nu stiu cati ani aveti ca sa-ti pot da un sfat bun... Dar este o vorba : Ochii care nu se vad, se uita (dupa altii/altele)winking

| 4everyou explică (pentru AtomiculX):

Ea are 12 face 13 pe 15 februarie,,,,,,,,,, iar eu am 13 fac 14 pe 21 februarie tongue

| AtomiculX a răspuns (pentru 4everyou):

Atunci parerea mea este sa va vedeti fiecare de treburile voastre acolo unde locuiti si in cazul in care va mai intalniti nu e exclus sa va petreceti timpul impreuna. Dar la varsta voastra nu trebuie sa va cautati relatii la distanta ca nu tin. Cauta-ti o fata de la tine din oras si o sa fie cu mult mai bine... cu cea poti sa tii legatura pe net sau in vacante... Bafta