| SMTHING a întrebat:

Claudiu sau Paul?
Ziceti doar un nume din cele doua. dar tin sa va zic ca Paul e cel mai mumoas. da si Claudiu e.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paul

9 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Claudiulove struck

Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

Paul rolling on the floor

| unione a răspuns:

Inca o postare inutila...noroc ca avem nervi tari. Du-te tare cu Paul si Claudiu al tau!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Fata meaaaa lasa mumosenia si numele vezi care e mai copt la cap

| adi4ever a răspuns:

Asa si ce sa facem noi ca sunt ei frumosi? Sincer nu ii cunosc personal si nu as putea spune daca sunt frumosi ca nu's gay

| zanesiprintese a răspuns:

Matei!

| Aliyaa a răspuns:

Claudiuthinkingrolling on the floor nu ma pot pronunta daca nu i cunoscthinking

| SMTHING explică:

Mumos*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...am fost cu un Paul si nu a mers relatzia, deci aleg Claudiuhappybig grin