| LanguageMaster a întrebat:

Cluburile sunt locuri bune în care poți să-ți găseşti o prietenă?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Cluburile sunt locuri bune unde poţi găsi şi o amantă. De ce nu?

Tu crezi că acum în luna Decembrie când vezi stând în faţa clubului toate decoltate, vin să se distreze?

Femeile vor doar pe cineva de Crăciun să fie lângă ele, de aceea insistă luna asta la petreceri.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti o persoana frumoasa gasesti oriunde daca nu esti nu atragi nici unde simplu

| Clorox a răspuns:

Cam asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara gandeste-te daca clubul e un loc de tine
iar daca este atunci iti poti gasi o prietena,dar sa ai grija sa nu dai peste cine nu trebuie pentru ca,dupa cum cred ca stii si tu,mai sunt si fete care sunt dupa interes.
Poti avea o prietena si fara sa o cauti, ci sa o gasesti direct, din coincidenta, stii vorba aia "Uneori cauti fara sa gasesti, alteori gasesti fara sa cauti"

| Psychothic a răspuns:

De ce nu ar fi?
Fetele nu sunt asa greu de abordat mai ales intr-un club, unde ajunge daca te bagi in seama cu ea si incepi sa dansezi, si sa deschizi un subiect comun eventual.
Pana la urma lumea merge in cluburi sa se distreze, sa se simta bine si sa cunoasca lume ''buna''.

| RAY a răspuns (pentru Psychothic):

Inainte de a discuta cu tine fata aia te vede si daca nu o atragi fizic fuge de tine

| Psychothic a răspuns (pentru RAY):

Intr-adevar pentru multe fete conteaza frumusetea mai presus de orice.
Nu trebuie sa fii cel mai frumos ca sa poti aborda o fata, trebuie sa ai incredere in tine.
Atractia fizica conteaza intr-o oarecare masura si daca e doar atractie fizica, evident totul se va rezuma la o partida de sex.

| RAY a răspuns (pentru Psychothic):

Nu chiar atractia fizica e involuntara tu daca placi o fata nu vrei o relatie cu ea? O sa vrei cu aia urata nu? Degeaba abordezi o fata daca nu o atragi fizic

| Psychothic a răspuns (pentru RAY):

Ca sa-ti raspund sincer,nu.
Eu pot sa plac o fata frumoasa in viziunea mea, dar in viziunea ta poate fi urata si de aici discutiile pot decurge prea mult si nu e nevoie de asta.
Iti dau si tie dreptate, atractia fizica conteaza mult, dar nu este totul.
Acum ca (sper) am cazut de acord, iti doresc o seara frumoasa.

| RAY a răspuns (pentru Psychothic):

Isi garantez ca asa ceva nu exista, ceva dulce nu o sa fie sarat pentru tine, atractia fizica este involuntara, o persoana frumoasa e frumoasa pentru toata lumea un om urat e urat pentru toti

| RAY a răspuns (pentru Psychothic):

Asta e urata? http://3.bp.blogspot.com/......ergara.jpg

daca nu simti nimic poate e timpul sa te intrebi sunt hetrosexual?

| Psychothic a răspuns (pentru RAY):

Nu,e frumoasa.
Dar tu ai inteles gresit,ma refeream ca o femeie poate fi placuta de un tip din punct de vedere fizic si altuia sa nu-i placa tipa respectiva, e vorba de gusturi pana la urma.
Ai pus o poza ''perfecta'' pentru o femeie. Daca puneai o femeie normala, ci nu o fotomodela raspunsul putea varia de la un om la altul.
Uite, de exemplu Bianca dragusanu cum ti se pare?
Nu stiu pe voi cat va atrage, insa pe mine deloc.

| RAY a răspuns (pentru Psychothic):

Daca ar fi bianca dezbracata tear atrage pentru ca asta e ceva involuntar

| HG_Alexandra_2000 a răspuns:

Depinde, nu toate fetele merg acolo, poti sa le intalnesti si pe strada oriunde