| LanguageMaster a întrebat:

Sunt cluburile locuri bune în care îți poți găsi o prietenă?

9 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Daca ai bani si vrei o distractie de o noapte, bineinteles ca este locul potrivit.

| RAY a răspuns:

Daca atragi sexul opus oriunde te vei afla e bine daca esti urat degeaba esti in club, facultate etc

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde in primul rand de "menirea" sau "scopul" clubului respectiv. Cluburile care au ca obiect ceea ce doresti tu sunt asa numitele cluburi de swing care mai nou au aparut in majoritatea oraselor trebuie doar sa te interesezi mai in amanunt. http://www.bzi.ro/......ui-197044; Sanatate!

| neutrino a răspuns:

Si cluburile sunt o solutie pentru a-ti gasi o prietena gata facuta, dar aceasta solutie poate fi foarte scumpa. Nu uita ca prieteniile se fac in timp, nu dupa o seara, doua; iar o fata gasita "libera de orice sarcini" isi va dori sa va petreceti, pe viitor, timpul numai prin cluburi, iar acestea nu sunt deloc ieftine.

| Drimmero a răspuns:

De-o noapte? Cu siguranta!

| Nemessys a răspuns:

Pentru o aventura sau o perioada scurta, da. Dar daca vrei fete serioase, cu siguranta NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. Doar daca esti un din ala de il poti confunda cu bodyguardu-ul.

Răspuns utilizator avertizat