| ralumir a întrebat:

Cm mia intaziat 66 de zile si am facut test de sarcina si a iesit negativ, e posibil sa fiu insarcinata

Răspuns Câştigător
| simona24 a răspuns:

Nu esti insarcinata dar o dereglare hormonala e posibil sa ai...mergi la un medic endocrin pentru a iti recomanda analize specifice...

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Daca testul nu a fost repetat si confirmat de un control ginecologic, este posibil, da. Mergi la ginecologie, 2 luni fara menstra nu e treaba de amanat!

Bula
| Bula a răspuns:

Mai degraba este ceva dereglare, dar tare!
Du-te repede la un consult ginecologic!

| nicky a răspuns:

Du-te la ginecolog, nu e normal sa intarzie atat de mult. Dar nu mai sta pe ganduri.

| Selena a răspuns:

Ar trebui repetat testul si apoi sa te duci la un consult ginecologic, poate fi vorba de o dereglare hormonala care se trateaza prin medicatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce este posibil! mai bine mergi la un doctor! este cel mi bine!