| anonim_4396 a întrebat:

Colega de care imi place ma chemase la ziua ei cu vreo 2 saptamani inainte. Cu 2 zile inainte i-am trimis mesaj unde isi face ziua si nu mi-a raspuns. De ziua ei i-am trimis o urare de la multi ani si mia multumit dar tot nu mi-a zis unde isi face ziua... De atunci nu am mai vorbit. I-am trimis mesaj acum cateva zile ca mi-e dor de ea si nu a raspuns sad. Stiu ca ma placea dar acum nu mai vorbeste deloc cu mine... Cum pot sa fac sa nu ma mai ignore? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

E o colega de clasa?
Pai atunci nu'ti fa griji...
Insa totusi, trebuia sa vorbesti cu ea atunci cand ti'o zis ca te cheama la ziua ei.Nu cu 2 zile inainte.Aici nu'i prea binesad
Deci nu stiu ce zici tu da' eu cred ca doar te inceearca sa vada daca tu suferi si din astea...
Daca tot nu reactioneaza dupa cateva zile, ei trimite'i un mesaj k dc face asta si ma rog, TRE SA'I ZICI CE SIMNTI PT EA k altfel poate isi mai revine.
Chestia e k fata e suparata.
sad
Da' isi revine ea k nu ramane toata viata suparata.Cand incepe scoala o sa rezolvati.
Baftahappy

| laptelaperfuzii01 a răspuns (pentru Stassy):

N-am cum ca trec a 9-a si acum suntem la licee diferite

| Stassy a răspuns (pentru laptelaperfuzii01):

sad
Pai sta aproape de tine?

| laptelaperfuzii01 a răspuns (pentru Stassy):

Nu. Dar intruna imi spunea pe unde locuieste si sa o chem pe afara dar nu iesea niciodata

| Stassy a răspuns (pentru laptelaperfuzii01):

Pai du'te la usa la ea si zii ce ai de zis.Ar fi o posibilitate.

| Stassy a răspuns (pentru Stassy):

N'ai vrea mai bine sa vorbim pe mess?

| laptelaperfuzii01 a răspuns (pentru Stassy):

Ok