| RAY a întrebat:

Considerați ca fetele, bărbați frumoși sunt mai predispuși la infidelitate fata de personalele mai putin atrăgătoare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ai iq 200 sa iti dai seama cum e treaba. Cum te poti astepta de la un urat & o urata sa se culce cu mai multi? Cand arati bine multi vor sa fie in preajma ta. Ca te vor in pat, ca vor atentia pe care o ai si tu ( ala sau aia care arata bine ) si tot asa.

7 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Sunt doar predispusi sa aiba succes in acest demers.happy
Aia "urati" au sanse mai mici si atunci par mai fideli. De fapt chiar sunt, dar nu e "meritul" lor.laughing

| SG1995 a răspuns:

Evolutiv vorbind, da.

| RAY explică (pentru SG1995):

Nici nu ma mir de asta, daca esti frumos multe fete sunt in jurul tau, e greu sa fi doar cu una

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Pai a face sex cu mai multi indivizi, creste sansele de reproducere, pe scurt sansele de supravietuire a speciei cresc.

| RAY explică (pentru SG1995):

Asa e, dar cu acei indivizi care prezinta semne de fertilitate, aspect fizic atragator

| ASMA14 a răspuns:

Da laughing mai ales barbati sunt ca niste masculi feroce carora nu le ajunge o singura femeie vor sa afle cate femei pot avea ca de arat bine rolling on the floor)

| RAY explică (pentru ASMA14):

Aici sunt de acord cu tine ana, si invers e cam la fel, adevarul e greu sa te ti de o relatie daca roiesc in jurul tau multe persoane de sex opus, mai ales in jurul fetelor frumosi