| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Conteaza mult diferenta de varsta? Se vede tare daca el are 16 ani si eu aproape 18? Pana acum am avut in mare parte relatii cu baieti de o varsta cu mine(mai mici cu 4 luni, cam asa).
Multe persoane zic ca e mai bine ca el sa fie mai mare cu vreo 2-3 ani, ca e mai matur.
Ma atrage foarte mult baiatu acesta de 16 ani; pot vorbi deschis cu el, nu ma ia cu texte ca altii, e simpatic, si chiar nu pare imatur-de 16 ani. Eu pot spune ca sunt destul de matura, de 2 ori chiar din aceasta cauza am intrerupt relatiile, fiindca baietii cu care eram erau pre aimaturi.
E gresit sa stau cu un baiat mai mic decat mine cu aproape 2 ani? Se vede rau?
...Imi place mult de el.
FUNDA

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca tu asta simti atunci fa asta! Pana la urma de ce sa nu iti asculti inima? Ca sa asculti oamenii? Oamenii spun multe tampenii si crede-ma ca multe le zic si din invidie. Nu te mai agita asa si fa ceea ce simti. :X

| jasmine73 a răspuns:

Buna, nu e gresit draga mea, conteaza sa va intelegeti voi, sa fiti pe aceeasi lungime de unda, cei din jur daca observa pot comenta si din invidie ca voi va intelegeti, eu am invatat de la viata sa iau decizii care ma implica doar pe mine adica sa nu tin cont de gura lumii, mai vorbim daca doresti, va doresc sincer sa va intelegeti si sa va respectati

| XtReMeX4You a răspuns:

Daca voi chiar va iubiti nu ascultati de ce spun alti.
Gandeste-te bine la ce ti-am spus.
Sper sa-ti fi fost de folos.

| Narocius a răspuns:

Sa se vada rau? depinde din ce unghi privesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu ce vrei acum scumpa? Aprobarea noastra? Oricum daca 90 % iti spun sa'l lasi nu o sa faci asta. Si sti de ce? Pentru ca tu vrei sa simti ca ii pasa cuiva de problema ta, sfaturile nu conteaza.
Tu il iubesti si nu o sa renunti la el, de ce sa ma trezesc eu sa zic prostii. Si pe mine ma atrageau baietii mai mici, erau simpatici.

E viata ta, nu noi o controlam.
xoxo