| RAY a întrebat:

Sunt imatur ca ma atrag fetele? poate daca ma atrag barbati voi deveni matur nu? sunt curios pe voi baieti ce va atrage la o fata daca nu fizicul? cand intoarceti capul dupa ele sau fluierati dupa ele leati testat inteligenta? sufletul?

Cred ca pentru varsta ta nu esti foarte matur, din moment ce pe tine te atrage o fata doar din punct de vedere fizic

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns:

Eu vad direct in inima.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Esti un sarpe, ai raze x

| denisTiky a răspuns:

In primul rand daca ai ochi de baietas trerbuie sa te atraga curu si fata

| DJAGERnout228 a răspuns:

Buna,in primul rand leati se scrie cu cratima.
Doi la mana:genetic suntem facuti sa ne atraga genul opus,asa ca nu pot spune ca e "imatur" sa te atraga o fata.
Interesant. daca ma atrage un baiat, si fluier dupa el asta inseamna ca e e virtuos? sau inseamna ca-s gay?
Pune-le si tu in cantar, nu-s aceleasi lucruri, sa te atraga o fata, si un baiat.
Bafta!

| RAY explică (pentru DJAGERnout228):

1,asa a modificat robotelul intrebarea
2, esti gay dar nu e prea moral sa faci asa ceva

| DJAGERnout228 a răspuns (pentru RAY):

Nu-s gay, ba din conta, ma dezgusta, doar faceam o paralela.
Cred ca e normal sa placi la prima vedere o fata dupa fizic.Dar daca nu raspunde criteriilor pe care cataloghezi tu o fata fiind una buna si una "buna" laughing)

| RAY explică (pentru DJAGERnout228):

Atunci stai cu una urata care corepunde dar isi vine sa fugi de ea?

| DJAGERnout228 a răspuns (pentru RAY):

Fratioare,ia-ti o pozitie, si nu mai umbla cand intr-o tabara cand in alta. Deci recunoaste ca intorci capu dupa fete frumoase, nu e nici o jena!
Daca nu, spune pe fata ca esti gay big grin

| RAY explică (pentru DJAGERnout228):

Acel mesaj mi la scris o fata, ca daca ma uit la fizicul unei fete sunt imatur, trebuie sa ma fac gay ca sa fiu matur
Cred ca pentru varsta ta nu esti foarte matur, din moment ce pe tine te atrage o fata doar din punct de vedere fizic.
https://www.tpu.ro/......ina-2.html

| DJAGERnout228 a răspuns (pentru RAY):

Fetele si proaste si urate zic asta...Adica "trebuie sa ma cunosti si apoi sa ma judeci" intr-un fel.La ele nu se uita nimeni, si cersesc atentie.Pe viitor, un simplu sfat de la un simlu baiat, nu mai pune la suflet happy

| RAY explică (pentru DJAGERnout228):

N-am pus la suflet e amuzant sa citesti asemenea aiureli

| DJAGERnout228 a răspuns (pentru RAY):

Cel mai anormal lucru mi se pare ca o fata judeca un baiat,noi ca si structura genetica suntem diferiti, e musai unui flamand si unu satul, nici unul nu poate spune ce simte celalalt.
Ok, deci prima data cand am citit intrebarea, am crezut ca esti un burlac de vreo +25 care si-a pierdut increderea in fete, si se face gay laughing)))))))))))