| SaNduu a întrebat:

Continuati gindul : Tu esti perfecta pentru mine pentru ca...?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Tu esti perfecta pentru mine pentru ca ma completezi perfect si stii sa fi mereu langa mine atunci cand am nevoie.
Tu esti perfecta pentru mine pentru ca m-ai facut sa zambesc si sa fiu fericit din suflet.
Tu esti perfecta pentru mine pentru ca din ziua in care te-am intalnit viata mea s-a schimbat in bine si toate astea numai datorita tie.
Tu esti perfecta pentru mine pentru ca te iubesc si ma iubesti si in tine am gasit ceea ce imi doream mereu, alaturi de tine ma simt cel mai bine si nu as vrea sa te pierd niciodata.
Sper ca te-am ajutat cat de catbig grin

7 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Aiurea.spui cuiva ca e perfect in momentul in care nu vezi niciun defect, ci numai atuuri. daca vrei sa vrajesti o fata spune-i ce-ti place la ea, nu complimente ieftine inventate de noi

| Fulbaster a răspuns:

Esti cel mai bun lucru care mi s-a intamplat pe Pamant!

| ChuckNorris42 a răspuns:

Gatesti

| haryH a răspuns:

...alta fata nu mai este ca tine!
...mi-ai atras atenti!
...nu am mai intalnit o fata ca tine!

| CristianAnonymous a răspuns:

Tu esti perfecta pentru mine pentru ca nimeni nu e mai perfecta ca tine happy.

| CristinaTaranu a răspuns:

Tu esti perfecta pentru mine pentru ca esti perfecta doar in ochii mei si nu a altora.

| LooveYou a răspuns:

AI tot ce vreau eu :X
La tine gasesc tot ce am eu nevoie
Ca ma faci sa ma simt cel mai iubit om de pe pamant
Esti iubibila love struck ` Sper ca te-am ajutat `