| anonim_4396 a întrebat:

Continuati gîndul: Dragostea este...

14 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Un sentiment frumos si puternic care te face sa te simti cel mai fericit alaturi de persoana iubitalove struck

| Amelya02 a răspuns:

Dureroasa?

| MaDeclarFan a răspuns:

Singurul sentiment care te face sa nu poti refuza persoana iuita day dreaming

| DeeaMarry a răspuns:

Totul!

| cypryan11 a răspuns:

Este limita dintr-e extaz si agonie

| TrixLove a răspuns:

Frumoasa, superba si plina de mister. De altfel poate fii si o mare prostie si o nenorocire. happy

| SpawNury a răspuns:

O gaura de covrig!

| Ritska a răspuns:

Cel mai frumos lucru de pe pământ.

| tAgJaCk a răspuns:

Un **** din care nu primesti nimic decat durerewinking

| SelenaAdina a răspuns:

Sentimentul care te face sa te simti mai fericita, puternica, persoana din lume

| OnCore a răspuns:

Dragoste este un simplu cuvant pe exterior, iar pe intrior este plin se sentimente, ganduri si trairi.

| Teeki a răspuns:

Boala sentimentelor.