| consuelo12 a întrebat:

Fundita! Continuati va rog gindul "pentru realizarea cu succes a generatiei care o reprezint trebuie sa..."

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ce vrei sa spui?

| consuelo12 explică:

Pentru realizarea cu succes a generatiei care o reprezint..."

| consuelo12 explică:

Pentru realizarea cu succes a generatiei care o reprezint trebuie sa..."(continuati voi please, deoarece nu stiu ce sa scriu la aceasta tema)

| Amphitrite a răspuns:

Pentru realizarea cu succes a generatiei care o reprezint ar trebui sa nu mai cer raspunsuri la teme direct.
O zi buna!