| Carmen a întrebat:

Craciun fericit inainte de toate! Vreau sa va intreb ce parere aveti daca nu primiti nici un cadou de Craciun de la prietenul/a vostru/a? Avand in vedere ca sunteti de ceva timp impreuna si pana acum nu v-a oferit nici un dar.

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nicio părere. N-am nevoie de daruri. De fapt, în relaţiile mele caut mereu să exclud total cadourile. Pur şi simplu sunt inutile şi aproape mereu fac mai mult rău decât bine.
Şi-n plus, stau cu ea în aceiaşi casă, ce să vreau mai mult?big grin
Salut.

| Libelle a răspuns:

Cred ca sunt lucruri mai importante decat cadourile.Cum ar fi o zi petrecuta cu el, in atmosfera asta faina de iarna.(pacat ca nu ninge)
Faza e ca nu e chiar pasiunea mea sa cumpar cadouri.Si nu ma supar daca nu primesc cadouri nici eu.
Dar cum pun acent pe faptul ca ziua mea, Craciunul, Pastele, si ziua femeii sunt zile mai speciale, e posibil sa imi sara capacele daca nu m-ar suna sa imi zica `La multi ani!``

| Carmen explică:

@kongeriket: Fiecare cu parerea lui. Dar de ce sustii ca darurile fac mai mult rau decat bine? Ma poti lamuri?

| Ea_3507 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza prea mult cadourile. happy