| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca e genul de baiat mai timid cand e cu o fata dar foarte sociabil si distrat cand este intr'un grup.Cum imi dau seama ca un astfel de baiat ma place?

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu te place, dacă te plăcea era apropiat de tine și când era în grup.

| Alllllexandra a răspuns (pentru Azµre):

Este dar nu-l prea las eu, adica sunt mai distanta.

| Azµre a răspuns (pentru Alllllexandra):

Complicată viață ai... tu îl placi. El nu ești șigură că te place. Și tot așa vă învârtiți în jurul cozii...

| LeMousiqe a răspuns:

Nu cred că te place.

| amalia025 a răspuns:

Un baiat timid si fara experienta va face orice doar sa ascunda ce simte, pentru ca este important pentru el si teama de esec il blocheaza. Daca ar afla ca-l placi ar fi foarte fericit, dar tot i-ar fi teama sa-si expuna slabiciunea si s-ar putea sa nu treaca la fapte. Insa toata asta tine pana a facut acel pas, apoi lucrurile merg mult mai bine. Asa ca daca se teme sa faca pasul, fa-l tu sau impinge-l :p

| Alllllexandra a răspuns (pentru amalia025):

Dar nu stiu daca se temelaughing nici macar nu stiu sigur daca ma place..cum as putea sa'mi dau seama?thinking

| amalia025 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Depinde, daca l-as cunoaste cu siguranta ti-as spune dar daca te place cu siguranta si-ar lua inima in dinti si ti-ar spune. Sau cand te bagi in seama cu el se rusineaza sau pleaca? Depinde... am crezut ca e genul care se teme sa spuna ceea ce simte

| Alllllexandra a răspuns (pentru amalia025):

Eu nu ma bag in seama cu el.El se baga in seama cu mine uneori prin intermediul altora dar eu, fiind mai timida, fac cumva sa il ''inchid''laughing wow, cred ca mi-am dat seama de ceva din discutia asta.