| King_7212 a întrebat:

Cred ca fetei alea ii plc de mine de care va spuneam cred de unde sa aflu ca daca o intreb poate zice nu chiar daca ma place deci va rog spuneti dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Odata si odata tot va trebui sa o intrebi, pentru ca tu esti baiatul si tu trebuie sa faci primul pas in relatia asta, daca va fi vreo relatie.
Incearca sa te apropii si tu de ea, cheam-o in oras, iesiti cateva zile, sa va cunoasteti, nu te grabi si nu te arunca cu capul inainte, ai rabdare si ia totul incet, cand iesiti incearca sa ii faci o impresie buna iar dupa ceva timp cand va stiti mai bine si te cunoaste ce fel de baiat esti, spune-i ca iti este foarte draga, si ti-ar placea sa stii daca ea simte ceva pentru tinebatting eyelashes. incearca sa-i zambesti mereu si sa o ti in brate mai des, fetele se "inmoaie" la faze din astea de obicei. happy

1 răspuns:
| King_7212 explică:

Genial mersi mult team dat funda