| Vampire_fan a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi cum pot sa aflu daca la o fata ii place de mine. cel mai bun raspuns capata fundita.

Răspuns Câştigător
| kinga_9984 a răspuns:

Incearca sa gasesti un motiv pentru a te lua in vorba cu ea sau fa ceva dragut aproape de ea pe care l-ar aprecia si sa nu iti fie rusine caci totul se poate rezolva si daca nu merge asta abordeaz'o mai direct ca doar sa te manance nu poate ii poti spune ce simti pentru ea si poate simte si ea acelasi lucru...smug

2 răspunsuri:
| bebitzuluy a răspuns:

Ori vorbesti cu ea lucruri obisnuite sau gasesti tu un subiect de discutie si vezi cum iti raspunde(daca are emotii sau este nepasatoare) sau intrebi vreo prietena buna de-a ei ce parere are ea despre tine.Bafta!

| EcStAsY_2736 a răspuns:

Pai de obicei difera de la o fata la alta, dar eu zic ca nu e greu, pur si simplu se vede pe ea ca pune un accent mai mare pe tine, sau face unele gesturi asa fara motiv(pentru tine)doar ca sa iti atraga atentia... dar nu la toate e la fel