| Vampire_fan a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi cum pot sa aflu daca la o fata ii place de mine. cel mai bun raspuns capata fundita

Răspuns Câştigător
| Cinevaa a răspuns:

Singura modalitate cea mai inteligenta ar fi sa vb cu ea... face to facehappy:*

3 răspunsuri:
| BogdanaV a răspuns:

Indinde-i un creion! Serios! Daca ii place de tine o sa iti atinga mana cand il ia, daca nu nu. E un gest pe care il poate face constient sau nu. Ofera-i un creion (o foaie de hartie, etc... gasesti tu ce si cum) de mai multe ori. Daca iti atinge mana de fiecare data - te place.

| MAXI_5252 a răspuns:

Eu sunt fata si de obicei imi place de un baiat candbatting eyelashes
- rad la glumele lui chiar daca unele sunt mai putin amuzantehee hee
- se uita atent in ochii mei puppy dog eyes
- cand observ ca stie " sa se comporte cu fetele"
- vrea sa aiba o discutie cu mine " face to face "

| Unique_2974 a răspuns:

rolling on the floor Ce intrebari puneti si voi baietii. Mare lucru nu e. Adica in general cand o fata place un baiat ii da de inteles prin anumite gesturi subtile, sau este atenta in preajma lui pentru a nu face vreo gafa, chestii de-astea. Incearca sa o observi indeaproape si fii dragut, amabil si respectuos cu ea pentru ai da curaj in cea ce priveste sentimentele ei. Daca insa esti nerabdator si vrei sa stii musai si cat mai repede... cel mai simplu mod ar fi s-o intrebi ce parere are despre tine. Acum atat iti pot spune, daca imi mai vin niste idei, le voi adauga... sper sa-i placa si ei de tine!