| nicusor123 a întrebat:

Cred ca m-am indragostit de o fata.problema e ca inainte am mai avut 3 relatii.ne-am despartit si dupa ne-am impacat la loc.de data asta e altfel.sunt indragostit de ea si mai e unu care o place.credeti ca relatia asta va fi altfel? o singura data mi-a spus te iubesc

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca-ti spune mai rar,posibil sa fie o fata mai constienta care realizeaza ce inseamna sa iubesti.
Respect-o si iubeste-o,nu permite altuia sa ti-o ia,inconjoar-o cu atentii, astfel incat sa nu aiba ochi pentru altcineva.
Si, spera ca de data asta relatia va fi de durata!
Spera mult!