| Valentina0147 a întrebat:

Cred ca-mi place de cineva dar imi e frica sa-i spun deoarece sunt sigura ca nu va mai vorbi cu mine si imi e frica sa nu ranesc si alte persoane... oare e bine ce fac?

5 răspunsuri:
| Rurouni a răspuns:

Draga mea, in dragoste si razboi intotdeauna vor fi victime colaterale. Intotdeauna va fi o alta "ea" indragostita de el sau un "el" indragostit de tine, si vor avea de suferit cand vor privi din exterior. Asteapta pana cand esti sigura daca iti place de el, si decide-te daca merita sau nu efortul de a fi sincera cu el. Cateodata si noi fetele mai trebuie sa riscam un pic, nu putem fi servite pe tava tot timpul happy

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie si i-am spus fete ce am simtit pentru ea si dupa aceea sa dinstantiam foarte mult de min si nu mai vb acum dar te sfatuies sa ii zici persoane respectiva Poate vrei avrea noroc

| Bianca1001Bia a răspuns:

Si eu sunt la fel straight face

| FCBayernMunchen a răspuns:

Marturiseste,poate ca nu va vorbi cu tine pentru ca ii va fi rusine, dar cu timpul se va acommoda (funda?)

| TheLeg3nd a răspuns:

Spuneti sentimentele niciodata nu se stie