| Clumsiii ™ a întrebat:

Deci exista la mine in scoala un baiat caruia ii place de mine. Mie mi-a placut acum o luna de el si cred ca ar innebuni daca ar afla ca nu mai tin la el. Cum sa ii spun ca nu il mai iubesc fara sa il ranesc?

4 răspunsuri:
| wouldyoukillapuppy a răspuns:

Conteaza ce varsta aveti, poate intelege, dupa dupa intrebare sunteti la 12-13 ani, spune-i cu frumosu, nu il fa de ras in fata altor colegi, e mai rau daca nu ii zici nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ii spui ca si tie ti-a placut de el, dar nu mai esti atrasa.Si ii spui si ca ati vrea sa ramaneti doar prieteni.Eu cred ca va intelege.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca ti la el ca la un prieten si nimic mai mult. Dar sa-i zici asta cand sunteti numai voi doi. Daca se va simti ranit sau nu va mai vrea sa vb cu tine dupa aceea e problema lui, nu esti obligata sa fi cu cineva daca nu te atrage.succes!:*

| kemone a răspuns:

Iti zic eu ca sunt baiat.va retrageti fara nimeni si spui " ce'r scuze. dar nu-mi mai place d tine" cared:X