| vasivasy a întrebat:

Cred ca o sa va para foarte ciudat dar totusi o sa spun si daca o sa imi puteti da un sfat.....de multe ori m.am confruntat cu problema aceasta.In timp ce form visez ca am o prietena care ma iubeste si eu o iubesc si tot felul de chestii frumoase care le petrecem in preuna dar in vis...dar cand ma trezesc dimineata si imi dau seama ca a fost in vis ma simt singur. poate o sa va para foarte ciudat)) un sfat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai formi!

| Madesz a răspuns:

Nu ai o iubită. Și asta te face să îți pară rău. Astfel tu visezi pe cineva care te iubește. Sfat : gaseste-ti o gagică. Dacă vrei mai multe sfaturi, ia ID-ul meu : mady_madabarbu2002@yahoo.com

| Anonimastilata a răspuns:

1. Este dorm laughing (form... lesinlaughing )
2. Hmm...acum sa fim seriosi, realitatea pare dura cand te trezesti dintr-un vis asa de frumos. Stai chill, ca vei gasi tu o fata mai devreme sau mai tarziu, important este sa iti semene si sa te placa si e (nu doar tu pe ea, ca altfel e in zadar) si atunci vei realiza ca realitatea poate fi mai frumoasa decat fictiunea tongue
3. Bucura-te de vis, cat de mult poti!