| lucica gabriela a întrebat:

Crede-ti ca este o problema diferenta de varsta intr-un cuplu?
afecteaza viata sexuala de exemplu in a face un copil? eu sunt mai in varsta decat sotia mea oare este vreo problema asta? multumesc

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna dimineata, parerea mea este ca asta nu afecteaza cu nimic relatia de cuplu, important este ca dvs sa nu aveti alte probleme care ar putea impiedica conceperea unui copil.In rest stati linistit totul este ok, important este ca dvs si sotia sa va simtiti bine si sa fiti fericiti.Sanatate si mult noroc va doresc.

| nicky a răspuns:

Important e sa va iubiti si sa va intelegeti restul nu mai conteaza. Oricum e mai ok ca unul dintre parteneri sa fie mai matur pentru a merge relatia sau casnicia. Iar in ceea ce priveste copii, nu aveti de ce sa va faceti probleme. Bafta multa.

| otypa a răspuns:

Nu nu este nici o problema.stati linistiti.numai bine

| adrian_6031 a răspuns:

Acum nu este o problema dar mai tarziu da. dar daca va iubiti acum ce mai conteaza ce va fi peste 10 ani.

| ferefe a răspuns:

Alex care e diferenta dintre voi?
Intre mine si sotul meu e o diferenta de 20 de ani si nu avem absolut nici o problema. Si mai avem si un copil. Suntem casatoriti de 8 ani si ne iubim foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este o problema asta pentru ca iubirea infrange totul.nu conteaza varsta nici daca era sa fie sotia ta mai mare iubiti-va mult.